OH!TOMI

FRUITY LIGHTS

Świeca Zapachowa Melon 185 g

EAN
5903205709424
Świecę zapachową Fruity Lights marki Oh!Tomi wyróżniają piękne pastelowe kolory i zaskakujące kompozycje owocowych nut. Produkt charakteryzuje się długim czasem spalania. Pozwala cieszyć się oryginalnymi aromatami nawet przez 40 godzin.   Produkt dostępny jest w pięciu różnych wariantach: Tęcza, Słońce, Truskawka, Melon i Grejpfrut....
Special Price 35,79 zł Regular Price 59,00 zł
23.21 zł taniej, oszczędzasz 39%
185 g 1 g / 0,19 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Świecę zapachową Fruity Lights marki Oh!Tomi wyróżniają piękne pastelowe kolory i zaskakujące kompozycje owocowych nut. Produkt charakteryzuje się długim czasem spalania. Pozwala cieszyć się oryginalnymi aromatami nawet przez 40 godzin.

 

Produkt dostępny jest w pięciu różnych wariantach: Tęcza, Słońce, Truskawka, Melon i Grejpfrut. Słodko-orzeźwiające zapachy pasują do każdej pory dnia i do każdej okazji. Tworzą w domu niepowtarzalny klimat.

 

Sposób użycia: postaw w miejscu z dala od materiałów łatwopalnych. Zdejmij wieczko, sprawdź knot. Jeśli nie jest połamany, za długi lub za krótki, zapal go. Przy pierwszym użyciu spalaj świecę przynajmniej przez 2-3 godziny. Całkowity czas spalania świecy to 40 godzin (+/- 10%). Optymalna długość knota to 5 mm. Przycinaj go zawsze, gdy płomień jest za wysoki.

100% parafina

OH!TOMI

Świeca Zapachowa Melon 185 g

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe