(0)
heart icon

ORGANII EVERYDAY ORGANICS Płyn Do Płukania Jamy Ustnej Eucalyptus&aloe 500 ml

5060358110818
Płyn do płukania ust z aloesem pomaga zachować zdrową jamę ustną, chroni zęby i dziąsła oraz zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej i kamienia nazębnego, zapobiega nieświeżemu oddechowi i zapaleniu dziąseł. Aloes to naturalny przeciwgrzybiczy i przeciwbakteryjny ekstrakt roślinny. Zwiększa również produkcję kolagenu, poprawiając zdolność gojenia j...

ORGANII heart icon
EVERYDAY ORGANICS Płyn Do Płukania Jamy Ustnej Eucalyptus&aloe 500 ml

5060358110818
(0)

39.99 zł

500 ml 1 ml / 0.08 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot

Płyn do płukania ust z aloesem pomaga zachować zdrową jamę ustną, chroni zęby i dziąsła oraz zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej i kamienia nazębnego, zapobiega nieświeżemu oddechowi i zapaleniu dziąseł. Aloes to naturalny przeciwgrzybiczy i przeciwbakteryjny ekstrakt roślinny. Zwiększa również produkcję kolagenu, poprawiając zdolność gojenia jamy ustnej. Zawiera olejek eukaliptusowy, który ma właściwości bakteriobójcze i skutecznie przeciwdziała próchnicy, płytce nazębnej, zapaleniom dziąseł. Skutecznie zwalcza nieświeży oddech. Ten produkt posiada certyfikat ekologiczny ICEA, jest zarejestrowany jako wolny od okrucieństwa i wegański( PeTA), przebadany dermatologicznie. Dobrze wstrząsnąć. Wlej niewielką ilość płynu do podajnika i wypłucz dokładnie zęby i dziąsła, a następnie wypluj. Nie płucz ust.

 

Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Przeznaczony dla osob powyżej 6 roku życia. Zawiera alkohol.

 • Płyn do płukania ust z aloesem pomaga zachować zdrową jamę ustną, chroni zęby i dziąsła oraz zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej i kamienia nazębnego, zapobiega nieświeżemu oddechowi i zapaleniu dziąseł. Aloes to naturalny przeciwgrzybiczy i przeciwbakteryjny ekstrakt roślinny. Zwiększa również produkcję kolagenu, poprawiając zdolność gojenia jamy ustnej. Zawiera olejek eukaliptusowy, który ma właściwości bakteriobójcze i skutecznie przeciwdziała próchnicy, płytce nazębnej, zapaleniom dziąseł. Skutecznie zwalcza nieświeży oddech. Ten produkt posiada certyfikat ekologiczny ICEA, jest zarejestrowany jako wolny od okrucieństwa i wegański( PeTA), przebadany dermatologicznie. Dobrze wstrząsnąć. Wlej niewielką ilość płynu do podajnika i wypłucz dokładnie zęby i dziąsła, a następnie wypluj. Nie płucz ust.

   

  Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Przeznaczony dla osob powyżej 6 roku życia. Zawiera alkohol.

 • aqua, *aloe barbadensis leaf juice, *alcohol,
  *eucalyptus globulus leaf oil, potassium sorbate, sodium  dehydroacetate, sodium benzoate. *z rolnictwa ekologicznego

 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %