(0)
heart icon

POLIBOY BIO Środek Do Czyszczenia Usuwa Tłuszcz 500 ml

4016100150114
POLIBOY odtłuszczacz z łatwością usuwa tłuszcz, przypalony i uporczywy brud z całej kuchni. Intensywnie czyści powierzchnie pieców, okapy, blachy do pieczenia, piekarniki, zlewozmywaki ze stali nierdzewnej, garnki, patelnie oraz zapewnia promienną czystość. Żywność może wejść w kontakt z czyszczoną powierzchnią. Poprzez działanie naturalnych surowców, środe...

19.99 zł

500 ml 1 ml / 0.04 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
POLIBOY odtłuszczacz z łatwością usuwa tłuszcz, przypalony i uporczywy brud z całej kuchni. Intensywnie czyści powierzchnie pieców, okapy, blachy do pieczenia, piekarniki, zlewozmywaki ze stali nierdzewnej, garnki, patelnie oraz zapewnia promienną czystość. Żywność może wejść w kontakt z czyszczoną powierzchnią. Poprzez działanie naturalnych surowców, środek jest przyjazny dla środowiska i nieszkodliwy w pomieszczeniach mieszkalnych. Tensydy ulegają biodegradacji. Środek przyjazny dla skóry.
 • POLIBOY odtłuszczacz z łatwością usuwa tłuszcz, przypalony i uporczywy brud z całej kuchni. Intensywnie czyści powierzchnie pieców, okapy, blachy do pieczenia, piekarniki, zlewozmywaki ze stali nierdzewnej, garnki, patelnie oraz zapewnia promienną czystość. Żywność może wejść w kontakt z czyszczoną powierzchnią. Poprzez działanie naturalnych surowców, środek jest przyjazny dla środowiska i nieszkodliwy w pomieszczeniach mieszkalnych. Tensydy ulegają biodegradacji. Środek przyjazny dla skóry.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %