(0)
heart icon

POLIBOY BIO Środek Do Czyszczenia Łazienki 500 ml

4016100010517
Środek do czyszczenia łazienki jest idealny do higienicznego czyszczenia wszystkich powierzchni w łazience, takich jak krany, umywalki, płytki i kabiny prysznicowe. Rozpuszcza kamień i brud, tworząc błyszczące, pozbawione smug powierzchnie. Dzięki naturalnym olejkom delikatnie pachnie świeżą cytryną. Specjalna kombinacja naturalnego środka odkamieniającego, ...

19.99 zł

500 ml 1 ml / 0.04 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Środek do czyszczenia łazienki jest idealny do higienicznego czyszczenia wszystkich powierzchni w łazience, takich jak krany, umywalki, płytki i kabiny prysznicowe. Rozpuszcza kamień i brud, tworząc błyszczące, pozbawione smug powierzchnie. Dzięki naturalnym olejkom delikatnie pachnie świeżą cytryną. Specjalna kombinacja naturalnego środka odkamieniającego, kwasu cytrynowego, kwasu mlekowego i alkoholu organicznego wspomaga usuwanie brudu i kamienia bez naruszania powierzchni.
 • Środek do czyszczenia łazienki jest idealny do higienicznego czyszczenia wszystkich powierzchni w łazience, takich jak krany, umywalki, płytki i kabiny prysznicowe. Rozpuszcza kamień i brud, tworząc błyszczące, pozbawione smug powierzchnie. Dzięki naturalnym olejkom delikatnie pachnie świeżą cytryną. Specjalna kombinacja naturalnego środka odkamieniającego, kwasu cytrynowego, kwasu mlekowego i alkoholu organicznego wspomaga usuwanie brudu i kamienia bez naruszania powierzchni.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %