(0)
heart icon

TRIUMF WHITE Żel Do Prania 2000 ml

4260266150192
Wysoce skoncentrowany detergent Triumf przeznaczony do prania białych ubrań w pralkach oraz podczas prania ręcznego, w temperaturze 30°C - 90°C. TRIUMF White ma formułę skutecznie usuwającą zabrudzenia, ułatwia odplamianie i wystarcza na 36 prań. Jest bezpieczny dla środowiska i posiada certyfikat EU Ecolabel. Tkaniny po jego użyciu są czyste, zachowują na d...

Produkt tymczasowo

boxclose icon boxclose icon

Wysoce skoncentrowany detergent Triumf przeznaczony do prania białych ubrań w pralkach oraz podczas prania ręcznego, w temperaturze 30°C - 90°C. TRIUMF White ma formułę skutecznie usuwającą zabrudzenia, ułatwia odplamianie i wystarcza na 36 prań. Jest bezpieczny dla środowiska i posiada certyfikat EU Ecolabel. Tkaniny po jego użyciu są czyste, zachowują na długo śnieżną biel oraz delikatny zapach.
 • Wysoce skoncentrowany detergent Triumf przeznaczony do prania białych ubrań w pralkach oraz podczas prania ręcznego, w temperaturze 30°C - 90°C. TRIUMF White ma formułę skutecznie usuwającą zabrudzenia, ułatwia odplamianie i wystarcza na 36 prań. Jest bezpieczny dla środowiska i posiada certyfikat EU Ecolabel. Tkaniny po jego użyciu są czyste, zachowują na długo śnieżną biel oraz delikatny zapach.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %