DAMSKIE

DAMSKIE

(348 produktów)

Perfumy, mimo że ich nie widać, są ważnym elementem stylizacji. Za pomocą zapachu można bowiem podkreślić osobowość oraz wykreować swój wizerunek. Kosmetyki zapachowe powinny być dobrane do okazji oraz charakteru właścicielki, dlatego nie ma jednego uniwersalnego produktu, który sprawdzi się w każdym przypadku. Warto to uwzględnić podczas wyboru perfum i, oprócz indywidualnych preferencji, wziąć też pod uwagę przeznaczenie zapachu.

Jakie są rodzaje zapachów damskich?

Zapachy damskie dzieli się ze względu na zawartość olejków eterycznych rozpuszczonych w alkoholu. Im większe stężenie, tym kosmetyk jest bardziej wyrazisty i dłużej utrzymuje się na skórze. Na tej podstawie wyróżnia się trzy rodzaje zapachów:

·        perfumy – stężenie ok. 20-40% w 90-96% alkoholu,

·        wody perfumowane – zawierają 10-15% olejków zapachowych w 90% alkoholu,

·        wody toaletowe – w 60-85% alkoholu mają rozpuszczonych 5-10% olejków eterycznych.

Najtrwalsze są perfumy, które ze względu na wysoką cenę, zaliczają się do kategorii produktów klasy premium. Jeżeli dysponujesz ograniczonym budżetem, możemy ci zaproponować równie trwałe i wydajne zapachy damskie, jako alternatywę dla drogich perfum.

Jak wybrać zapach damski?

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów o różnorodnych nutach zapachowych. W sprzedaży mamy zarówno świeże, orzeźwiające perfumy idealne na co dzień, jak i mocniejsze zapachy na specjalne okazje. Przy wyborze zwracaj uwagę na nuty głowy, serca i bazy, które nakierują cię na to, czego możesz się spodziewać zawartości danego flakonu. Dzięki temu masz szansę znaleźć idealny zapach dla siebie bez konieczności sprawdzenia go osobiście podczas wizyty w drogerii stacjonarnej. U nas dostaniesz zapachy damskie o nutach:

·        kwiatowych,

·        cytrusowych,

·        szyprowych,

·        drzewnych,

·        orientalnych.

Oferujemy wody perfumowane i toaletowe znanych marek, a także mgiełki zapachowe i dezodoranty w atomizerze. Produkty są dostępne w różnych pojemnościach oraz grupach zapachowych, a przy tym wyróżniają się konkurencyjną ceną.

Zapraszamy do zakupu!